24 Haziran 2019 Pazartesi

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Tıp Fakültesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni öncesi Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Hava Er Eğt. Tugay ve Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati GÜNDÜZ, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile protokol üyeleri, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural KAVUNCU’yu ziyaret etti.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan mezuniyet töreninde Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Tıp Fakültesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı kapsamında mezun olan öğrencileri tebrik edip meslek hayatlarında başarılarının devamını diledi.
KSBÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen törende günün anlam ve önemine değinilen konuşmaların sona ermesiyle birlikte Hipokrat Yemini eden öğrenciler diplomalarını Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Hava Er Eğt. Tugay ve Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati GÜNDÜZ, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile protokol üyelerinin elinden aldı.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın, öğrenciler ve ailelerini tebrik ettiği program, öğrencilerin toplu halde kep atması ile son buldu.
Törene; Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Hava Er Eğt. Tugay ve Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Necati GÜNDÜZ, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Celal YÜCEL, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural KAVUNCU, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tayfun DÜNDAR, İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK, bazı daire müdürleri, akademisyenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1153