22 Haziran 2019 Cumartesi


Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Kültür ve Sanat Derneğinin (KÜSAD) Kahvaltı programında Sanatçılar ile bir araya geldi.
Programda Kütahya Kültür ve Sanat Derneğinin(KÜSAD) faaliyetleri ile alakalı Dernek Başkanı Bayram YILDIZdan bilgiler alan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Kütahyada bir çok değerli Sanatçımıza ev sahipliği yapan Germiyan Beylik Konağı Kültür ve Sanat evi Şehrimizin yüz akı olan yerlerinden biri. Burada sergilenen her eser çok değerli. Bu emeği veren siz değerli Sanatçılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum, dedi.
Daha sonra Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK Germiyan Beylik Konağı Kültür ve Sanat evinde sergilenen eserlerin bulunduğu galerileri gezerek sanatçı ve sanatları hakkında bilgiler aldı.
Germiyan Beylik Konağı Kültür ve Sanat evinde Arif DÖNMEZ, Ayşe DÖNMEZ, Bayram YILDIZ, Belgin PAK, Betül ERPOLAT, Binnur PEKTAŞ, Faik Yaylak, Fikret PAK, Halil DOĞANER, Halil KIRKIL, Hamza ÜSTÜNKAYA, Meral ÜLKEBAY, Muharrem AKYOL, Mustafa ER, Nurhan GEZEN, Sibel TEMELKIRAN, Suna ULUCAN, Şule ILGIN ERDEM, Ümmühan ORUÇ, Zeki Özkan ELAGÖZ, Zeynep ÖDEN gibi birçok Sanatçının eserleri sergileniyor.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1945