12 Haziran 2019 Çarşamba

Kütahya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü faaliyetlerine başladı.
Kütahya Belediyesi hizmet binasında faaliyete başlayan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR ve Abdullah DAMCI yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün Güçlü Kadın Huzurlu Aile, Yaşanabilir Kütahya sloganıyla çalışmalara devam edildiğini dile getiren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Aile birliğinin kutsallığı bilinciyle dokunmadık el, değmedik gönül bırakmayacağız, dedi.
Başkan IŞIK; Toplumumuzun can damarı olan ailelerimizin huzurlu, mutlu, yaşamlarına daha bilinçli devam etmeleri amacıyla ekonomik, psikolojik açıdan vatandaşlarımızı destekleyip Kütahya olarak el ele, gönül gönüle yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz, ifadelerini kullandı.
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personeli çalışmaları çerçevesinde hemşehrilerimizin evlerine misafir olup, onların sorunlarını yerinde dinliyor. Aile bütünlüğü, kadınların ve çocukların eğitimi gibi önemli konuları gündeme getiren Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personeli, vatandaşlarımıza bu kapsamda bilgi veriyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 774