11 Haziran 2019 Salı

Kütahya Belediye Meclisi 1. Dönem 3. Olağan Meclis toplantısı, 10.06.2019 tarihinde Belediye Hizmet Binası Meclis Salonunda, Belediye Başkan Vekili Salih ÖZDEN Başkanlığında gerçekleştirildi.
Belediye Meclisinde;
Belediye Meclisimizin 02.05.2019 tarih ve 119 sayılı kararı ile Yönetmelik Hazırlama ve İnceleme Komisyonuna havale edilen Belediyemiz Müdürlüklerine ait görev, yetki, sorumluluk ve çalışma yönetmeliklerinin yeniden elden geçirilmesi konusu, İlimiz Merkez İlçeye bağlı Alayunt ve Kumarı Mahallelerinde yapılacak olan, 6831 sayılı Orman Kanunu'nun 2/B maddesi uyarınca bilirkişi üye seçimleri yapılması konusu, İl Trafik Komisyonu'nun İlimiz merkez Dumlupınar Mahallesi ve Vefa Mahallesi Köprüsünün bulunduğu bölgedeki kararı, İnköy Mahallesi yerleşik alanına yol bağlantısının sağlanması kararı ve İnköy Mahallesi TOKİ bölgesinde kavşak ve yol alanında yeniden düzenleme yapılması konusu, Otopark Yönetmeliğinde belirtilen imar planı sınırları içerisinde kalan alanlardaki yerleşmelerin, otopark ihtiyacının karşılanması amacıyla bölge otopark alanı oluşturmaya yönelik, imar planı revizyonları veya değişikliklerinin yapılması konusu, Şehrimiz muhtelif mahallelerindeki isimsiz sokak ve caddelere isim verilmesi ve Fatih Mahallesi Cincinönü Sokak isminin iptal edilerek İlhan Sokağa dahil edilmesi konuları görüşülmüştür.
Toplantıya; Belediye Başkan Vekili Salih ÖZDEN, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 566