17 Mayıs 2019 Cuma

Kütahya İli Yerel Yönetimler Katı Atık Bertaraf Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği (KÜKAB) Olağan Meclis toplantısı, Kütahya Belediye Hizmet Binası Meclis Salonunda gerçekleştirildi.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya İli Yerel Yönetimler Katı Atık Bertaraf Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği'nin (KÜKAB) Başkanlığına seçildi.
Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan KÜKAB Olağan Meclis toplantısında gerçekleşen seçimde Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, 2 yıl süreyle Kütahya İli Yerel Yönetimler Katı Atık Bertaraf Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği (KÜKAB) Başkanlığına seçildi.
KÜKAB Toplantısında Birlik Meclisi 1. Başkan Vekili Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa GÜLER, 2. Başkan Vekili ise Şaphane Belediye Başkanı Rasim DAŞHAN seçildi. Encümen Üyeleri, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyelerinin de seçildiği toplantının 2. Birleşimi ise 21 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşecek.
Toplantı gündeminde yer alan 2018 yılı faaliyet raporu ve 2018 yılı kesin hesaplarının müzakeresi ise 21 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2. Birleşim toplantısında yapılacak.
Toplantıya; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, İlçe Belediye Başkanları, Kütahya Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR ile Abdullah DAMCI ve KÜKAB yöneticileri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 607