1 Mayıs 2019 Çarşamba

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi Yönetimi, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK'ı makamında ziyaret etti.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi Başkanı Nuri UYGUN ve yönetimi Prof. Dr. Mehmet Ali ÖZATİK, Faruk AKSULU, Serdar GÜNGÖR ve Ahmet EDİZ Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ı makamında ziyaret ederek Kütahya İlinden Yetişenler Derneği’nin yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi olarak her zaman Kütahya’nın ve Sayın Başkanın destekçileri olacaklarını belirten Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi Başkanı Nuri UYGUN, “Kütahya’nın Ankara temsili noktasında dernek yönetimi ve üyeleri olarak elimizden gelen tüm desteği Sayın Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK’a vereceğiz” dedi.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği’nin tüm şubelerinin yapmış olduğu faaliyetleri yakından takip ettiğini ve takdir ettiğini belirten Belediye Başkan IŞIK, ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Ankara Şubesi Başkanı Nuri UYGUN ve yönetimi Prof. Dr. Mehmet Ali ÖZATİK, Faruk AKSULU, Serdar GÜNGÖR ve Ahmet EDİZ’e tek tek plaket taktim ederek teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1902