26 Nisan 2019 Cuma

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a 23. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili, Türk Hava Kurumu 27. Genel Başkanı Em. Hv. Gen. Kürşat ATILGAN hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanlığı’da yapan Em.Hv.Gen. Kürşat ATILGAN, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kütahya Belediye Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Alim IŞIK’ı ziyaretinde hayırlı olsun dileklerini iletti. Prof. Dr. Alim IŞIK’ın başkanlığının Kütahya için kazanım olduğunu ifade eden ATILGAN, “Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Sayın IŞIK’ın görevini layıkıyla yapacağınıza inanıyoruz. Kendisi ile birçok görevde birlikte çalışmış biriyim. Her daim çalışkanlığı ve başarıları ile ön plana çıkmış bir isim. Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanlığı yaptığım dönemde Sayın IŞIK’ın Türk Hava Kurumu Üniversitesine çok büyük katkıları olmuştur. Eminim bu başarısını Kütahya’nın Şehrül-Emini olarak ta gösterecektir. Bu vesile ile Sayın IŞIK’a görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, 23. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili, Türk Hava Kurumu 27. Genel Başkanı Em.Hv.Gen. Kürşat ATILGAN’a ziyaretleri sebebi ile teşekkürlerini sunarak, dua ve temennilere layık olmak için ekibi ile birlikte gece gündüz demeden Kütahya için çalışacaklarını söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 905