22 Nisan 2019 Pazartesi

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan SAĞLAM ile yönetim kurulu üyeleri ve yerel basın mensupları, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ı, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ve basın mensupları adına tebrik Cemiyet Başkanı Erkan SAĞLAM; 31 Mart Yerel Seçimlerinde göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. Kabullerinizde dolayı ve projeleriniz içerisinde bize öncelik sağladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah ileride gerçekleştireceğiniz projelerinizde Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere yerel gazeteler, televizyonlar ve yerel medya olarak sizlerin destekleyeceğiz. Kütahya’mızın gelişmesi ve tanıtımı konusunda iyi noktalara temas ederek bunu hep birlikte başarabileceğimizin inancındayız. Size Gazeteciler Cemiyeti ve yerel basın mensuplarımız adına başarılar diliyoruz, dedi.
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan SAĞLAM ile yönetim kurulu üyeleri ve yerel basın mensuplarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, konuklarına nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkür edip ilimizin tanıtımı ve gelişmesi konusunu önemsediklerini, bunu hep birlikte başaracaklarının inancında olduğunu ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 610