22 Nisan 2019 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle makam koltuğunu Abdurrahman Paşa İlkokulu 5. sınıf öğrencisi Ayşe KARADELİ ile 4. Sınıf öğrencisi Turan Aras Akpınar’a devretti.
Geleneksel hale gelen koltuk tesliminde Abdurrahman Paşa İlkokulu Müdürü Ali SEZGİN ile sınıf öğretmenleri de hazır bulundu.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın makam koltuğuna ilk olarak Ayşe KARADELİ oturdu. Ayşe KARADELİ’nin ilk talimatı şehrimizde yer alan fuarların geliştirilerek artması oldu.
Daha sonra Belediye Başkanı Turan Aras AKPINAR ise şehir merkezinde büyük bir yeşil alan oluşturulmasını ve turizmin geliştirilmesi ve canlanması doğrultusunda çalışmaların başlaması talimatını verdi.
Ziyarette öğrencilerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ise; Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın projelerini destekliyoruz. Turizmin canlandırılması konusunda Kütahya’mızın çevre yollarına sağlı sollu daha kullanışlı olacak şekilde güzelleştireceğiz. Başka illerden gelen yolcuların artık Kütahya’mızda belli sürelerde vakit geçirerek ilimizden ayrılmalarını sağlayacak tesisleri kazandırıp turizmimizi canlandıracağız. Bu vesileyle sizlerin nezdinde tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, derslerinizde başarılar diliyorum, dedi.


Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1154