SÜHEYLA KARABULUT'UN EŞİ, VİLDAN VE ERCAN KARABULUT'UN BABALARI, KADRİYE VE OSMAN KARABULUT'UN OĞLU, ADEM VE REFREF KARABULUT'UN ABİLERİ, FAHRİ KARABULUT; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00'DE AKPINAR KÖY MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • AKPINAR KÖYÜ
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.
DSİ DE ÇALIŞAN DİLAVER CAN, CENAP, REFİK VE MURAT ÖZARIK'IN ANNELERİ SENİHA ÖZARIK; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00'DE EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞI
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.
GÜLER ŞENTÜRK'ÜN EŞİ, ALİ VE GÖKHAN ŞENTÜRK'ÜN BABALARI, SAFİYE ŞENTÜRK'ÜN KAYINPEDERİ, AHMET ŞENTÜRK; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30'DE MERKEZ GÖYNÜKÖREN KÖY MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • MERKEZ GÖYNÜKÖREN KÖYÜ
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.