MERHUM MUSTAFA YAVUZ'UN EŞİ, MÜZEYYEN,İSMAİL,İLYAS,MEHMET,NERİMAN VE HARUN YAVUZ'UN ANNELERİ, AKİLE YAVUZ ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30’DA TAVŞANLI İLÇESİ ŞAHMELEK KÖYÜ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • TAVŞANLI-ŞAHMELEK KÖYÜ
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
MERHUMLAR MAHMUT VE NEZİRE ŞEKER'İN OĞULLARI,UMAHAN TURAN'IN KARDEŞİ,SERKAN,HASAN ŞEKER VE GÜLAY KAYGUSUZ'UN BABALARI, ALİ ŞEKER ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30’DA AHİERBASAN MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • AHİ ERBASAN MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
ÜMİT ÇAM'IN EŞİ, HABİBE KAZAK VE İLYAS SARI'NIN KIZLARI,MERVE VE AHMER SARI'NIN KARDEŞLERİ, CEMİLE ÇAM ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SİNERKÖY MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Sabah
  • SİNER MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.
BİRADİN,SAİT,NEVAİD VE CEZAYİR YILDIZ İLE NİLÜFER YILDIZ'IN KARDEŞLERİ,MERHUMLAR NAFİ VE FERİDE YILDIZ'IN OĞULLARI, FAHRETTİN YILDIZ ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:30’DA AHİEVRAN MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • İkindi
  • AHİ EVRAN MEZARLIĞI
Vefat Etmiştir. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eyleye.