ŞERİFE ULU'NUN EŞİ, SEVİM GÜL VE METEHAN ULU'NUN BABALARI EMEKLİ OTOGAR MÜDÜRÜ HARUN ULU; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:30'DE PERLİ MAHALLE MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • PERLİ MAHALLESİ MEZARLIĞI
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.
ÇAVDARHİSAR DEMİROLUK KÖYÜNDEN SÜLEYMAN VE FATMA GÜMÜŞ'ÜN KIZI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ ADEM GÜMÜŞ'ÜN EŞİ, EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞAN MEHMET GÜMÜŞ, HİKMET GÜMÜŞ VE EMEL AKYÖN'ÜN ANNELERİ, HAMİDE GÜMÜŞ; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00'DE SULTANBAĞI MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • Öğle
  • SULTANBAĞI MEZARLIĞI
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.
AZOT FABRİKASINDAN EMEKLİ VEZNEDAR MERHUM ALİ ÖZKALAY VE MÜNEVVER ÖZKALAY'IN KIZI, AZOT FABRİKASINDAN EMEKLİ OSMAN ÖZKALAY , KÜTAHYA VALİLİĞİ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ HAMİYET ÖZKALAY'IN KIZ KARDEŞİ, ARZU VE AYHAN ÖZKALAY'IN ANNELERİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN HEDİYE ÖZKALAY; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:00'DE AHİERBASAN MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • İkindi
  • AHİ ERBASAN MEZARLIĞI
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.
REMZİ ÇALI VE MERHUME AYŞE ÇALI'NIN OĞULLARI, ZEYNEP BEŞLİ VE AYSUN KILIÇARSLAN'IN KARDEŞİ, ALİ ÇALI VE MERHUM MEHMET ERDAL'IN TORUNU HUZUREVİ PERSONELİ OĞUZ ÇALI; VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:30'DE EVLİYAÇELEBİ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLESİN. KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,SALGIN TEHLİKESİ DEVAM ETMEKTEDİR.YAPILAN TESPİTLERDE SALGININ TAZİYELERDEN DAHA FAZLA YAYILDIĞI ANLAŞILMIŞTIR.TAZİYELERİMİZİN SALGIN DÖNEMİNDE TOPLU ŞEKİLDE HİÇBİR ORTAMDA YAPILMAMASI KARARI ALINMIŞTIR.CENAB-I ALLAH TÜM GEÇMİŞLERİMİZE RAHMET EYLESİN.
  • İkindi
  • EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞI
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba ve dostlarına duyurulur.
Allah Rahmet Eylesin.