EMET AYDINCIK KÖYÜ'NDEN EMİNE SARI, OSMAN ÖZEL, AYŞE ARSLAN VE MEHMET ÖZEL'İN BABALARI İBRAHİM ÖZEL'İN AMCASI, NİYAZİ SARI, FATİH ARSLAN SEMİHA ÖZEL VE ÜMİT ÖZEL'İN KAYINPEDERİ
HÜSEYİN ÖZEL
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP, GAYBİEFENDİ MAH. ŞEKER CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-------------------------------------------------------

ZEKİYE YEKDEŞ'İN EŞİ, BELKAVAK KÖYÜ İMAMHATİBİ SELAHATTİN YEKDEŞ, KÜTAHYA SERAMİK'DE ÇALIŞAN NEDİM YEKDEŞ, DİLEK SAĞ VE ZEYNEP İSTEK'İN BABALARI
ALİ YEKDEŞ
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ KIZILCAÖREN KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

--------------------------------------------

HALKBANKASI'NDAN EMEKLİ SABAHAT SARIBATIR'IN EŞİ
DOKTOR NECDET SARIBATIR
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ZAFER CAMİİ'NDEN KALDIRILIP AHİEVREN MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-----------------------------------------------------

HASAN, OSMAN, HALİL, HASAN HÜSEYİN VE HATİCE ÇELİK'İN BABALARI S.L.İ.'DEN EMEKLİ MERKEZ ASLANLI KÖYÜ'NDEN
MEHMET ÇELİK
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ ASLANLI KÖYÜ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

----------------------------------------------

SULTANBAĞI MAH. EŞRAFINDAN ALİ ALTINTAŞ'IN EŞİ, ABDULLAH ALTINTAŞ, İSMAİL ALTINTAŞ VE UMAHAN SEMERCİ'NİN ANNELERİ, HASAN GAZAN'IN KARDEŞİ
FATMA ALTINTAŞ
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KIRKLAR CAMİİ'NDEN KALDIRILIP MERKEZ AHİLER KÖYÜ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-------------------------------------------