ŞEKER FAB. EMEKLİ MERHUM SALİH ÇAVUŞOĞLUNUN EŞİ, LÜTFÜ, MUSTAFA, İSMAİL VE AYŞE ÇAVUŞOĞLU İLE HİLMİYE ÇÜRÜK VE İKLİME EMMEZİN ANNELERİ AYŞE ÇAVUŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA İLÇESİ PINARBAŞI MH. CAMİİNDEN KALDIRILIP MH. MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
KARAYOLLARINDAN EMEKLİ BEKİR TUNA, YETİŞTİRME YURDUNDAN EMEKLİ ŞAKİR TUNA VE REFİYE SUATIN ANNELERİ, ALİ VE ŞABAN TÜRKOĞLUNUN ABLALARI KADRİYE TUNA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MEHMET AKİF ERSOY MH. BENLİ CAMİİNDEN KALDIRILIP E.ÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
TAVŞANLI İLÇESİ DEĞİRMİSAZ KÖYÜ EŞRAFINDAN NURİ KAYANIN EŞİ, MURAT, AYŞE VE AYSEL KAYANIN ANNELERİ, S.L.İ.'DEN EMEKLİ ZEYNEL AKBULUTUN ABLASI HATİCE KAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP TAVŞANLI İLÇESİ DEĞİRMİSAZ KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. SAAT: 11.15'DE G.EFENDİ MH. TRAFO SK. ÖZLEM SİTESİNDEKİ EVLERİNİN ÖNÜNDEN OTOBÜS KALDIRILACAKTIR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
ALTINTAŞ İLÇESİ ERENKÖYDEN MERHUM MUSTAFA ASLANIN EŞİ, FEN LİSESİNDEN EMEKLİ ÖĞRETMEN, ESKİ ADD BAŞKANI ALİ OSMAN ASLAN, ZEKİYE KARAASLAN, YILDIZ KABAK VE ÜMMÜ ŞAHİNİN ANNELERİ, KEZBAN ZENGİNİN KARDEŞİ AYŞE ASLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP Y.EMRE MH. SELİMİYE CAMİİNDEN KALDIRILIP MUSALLA MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
MERKEZ MAKASALAN KÖYÜNDEN ŞÜKRİYE KARAMANIN EŞİ, KADİR, TURGUT VE BEDRİYE KARAMAN İLE SIDKİYE BAHTİYAR VE ÜMMÜYE YILMAZIN BABALARI NAZİF KARAMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ MAKASALAN KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. SAAT: 15.15'DE G. EFENDİ MH. ŞEKER CAMİİ ÖNÜNDEN OTOBÜS KALDIRILACAKTIR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------