EMİNE, NİLÜFER VE RIZA KIZMAZIN BABALARI, TÜRKAN KIZMAZIN EŞİ. ZEKİ, MUSTAFA, ABDULLAH VE ÜMMÜHAN KIZMAZIN ABİLERİ BAKİ DAVUT KIZMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA İLÇESİ NUHÖREN KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
MERHUM SELAHATTİN GÜRBÜZÜN EŞİ, SELAMİ, ALİ VE ETHEM GÜRBÜZÜN ANNELERİ ZEKİYE GÜRBÜZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
HATİCE ALBAYRAKIN EŞİ, MEHMET ALİ ALBAYRAK, SEVİM BİLGİÇ VE FATMA OKUDUCUNUN BABALARI. ÇAVDARHİSAR İLÇESİ TEPECİK KÖYÜNDEN SÜLEYMAN ALBAYRAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAVDARHİSAR İLÇESİ TEPECİK KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
HATİCE SARININ EŞİ, MERHUM HACI YAŞAR SARININ OĞLU, MEHMET AKİF İ.Ö.O.'DA ÖĞRETMEN GÜLEFENDİ SARI VE TAVŞANLI İLÇESİ ESNAFLARINDAN ENVER SARININ BABALARI. SANAYİ ESNAFLARINDAN ŞAHİN BAŞPINAR İLE EROL ÇAMURDIKIN KAYINPEDERLERİ, MERHUM HALİL İBRAHİM SARI VE HÜSEYİN SARININ KARDEŞLERİ MEHMET SARI
VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINTAŞ İLÇESİ ÇAYIRBAŞI KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
MERHUM TERMİK SANTRALİNDEN EMEKLİ AHMET AKKOÇUN BABASI, SANAYİ ESNAFLARINDAN MEHMET EMLEKİN KAYINPEDERİ, ALİ AKKOÇUN DEDESİ ŞEKER FAB. EMEKLİ ALİ AKKOÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AZOT SİTESİ CAMİİNDEN KALDIRILIP AHİERBASAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------