TARIM İL MD. EMEKLİ YUSUF ŞAFAK VE AZİME ŞAFAKIN KIZI, HÜSNÜ ŞAFAKIN ABLASI NURİYE ŞAFAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ GÜMÜŞ KÖY CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
MERKEZ ILICA YENİ KIZILCAÖREN KÖYÜNDEN YUSUF YAKUTUN EŞİ, AZOT SİTESİ EMEKLİ AŞÇILARINDAN KADİR KARANİ, HASAN VE EMNİYET MÜD. KOMİSER HÜSEYİN YAKUTUN ANNELERİ HATİCE YAKUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ ILICA YENİ KIZILCAÖREN KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
HATİCE DENİZİN EŞİ, ALTIN ÇİNİ FAB. ÇALIŞAN ERTAN DENİZ VE HİCRAN DÖNMEZİN BABALARI, AZOT FAB. EMEKLİ YAŞAR DENİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YONCALI SEKİÖREN KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
MERHUM SELAHATTİN ŞENTÜRKÜN EŞİ ALPER VE TUĞBA ŞENTÜRKÜN ANNELERİ DEVLET HASTANESİNDEN EMEKLİ MÜŞERREF ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP DEVEYATAĞI CAMİİNDEN KALDIRILIP AHİERBASAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------