KAMİLE ASLANIN EŞİ, NECMİYE ERSOY, BEDRİYE ATA, KADRİYE BULUT VE HİKMET ASLANIN BABALARI. TURHAN ERSOY, MUSTAFA ATA VE NAZMİ BULUTUN KAYINPEDERLERİ SALİH ASLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP AFYONKARAHİSAR İLİ İHSANİYE İLÇESİ, YİĞİTPINAR KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. SAAT: 11.15'DE ŞEKER CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
SİMAV İLÇESİ, DAĞARDI İMRANLAR KÖYÜNDEN AŞÇI ADEM SUTAYIN ANNESİ FATMA SUTAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP SİMAV İLÇESİ DAĞARDI İMRANLAR KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
CAHİDE DURGUTUN EŞİ, KÜTAHYA BELEDİYESİNDEN EMEKLİ MEHMET DURGUTUN AĞABEYİ, SEVİN İÇA, NEZİH VE SEZİN DURGUTUN BABALARI, DR. AHMET İÇA VE ASUMAN DURGUTUN KAYINPEDERLERİ, HÜSEYİN GÜNAYIN ENİŞTESİ G.L.İ.'DEN EMEKLİ, EMET İLÇESİNDEN BEYTİ DURGUT VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP EYÜP SULTAN CAMİİNDEN KALDIRILIP MUSALLA MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
ASLANAPA İLÇESİ NUHÖREN KÖYÜNDEN, NAKLİYECİ MEHMET YELİN OĞLU, KAMİL YEL VE HASAN TOKÖZÜN TORUNLARI, AHMET VE MUSTAFA YEL İLE SADETTİN TOKÖZÜN YEĞENLERİ OĞUZHAN YEL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA İLÇESİ NUHÖREN KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------