KÜTAHYA BELEDİYESİNDEN EMEKLİ MERHUM MUAMMER AKIN EŞİ, İLKNUR VE SAİM KAYIM , EMİNE AKKUZUNUN ANNELERİ, RAMAZAN AKKUZUNUN KAYİNVALİDESİ. MERHUM SEYDİ VE FADİK YALÇININ KIZLARI ALTINTAŞ İLÇESİNDEN SAİDE AK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------------
KÖPRÜÖREN AĞAÇKÖYDEN MERHUM SELİM GÜRBÜZÜN EŞİ, YAKUP VE MUHARREM GÜRBÜZÜN ANNELERİ, KÜTAHYA BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN SELİM GÜRBÜZ VE SERVİSÇİ MEHMET GÜRBÜZÜN BABAANNELERİ UMMUHAN GÜRBÜZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTAKİP KÖPRÜÖREN AĞAÇKÖY CAMİİNDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------
MERKEZ LÜTFİYE KÖYÜNDEN, HANİFE GÜL KAYYA, NURHAN KAVAS, RÜVEYDE ÜYENİN BABALARI, KÜTAHYA PORSELEN FAB. EMEKLİ RECEP KAYYA, İBRAHİM KAVAS VE İSMAİL ÜYENİN KAYINPEDERLERİ, AZOT FAB. EMEKLİ MEHMET ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP MALTEPE MH. ÇİNİLİ CAMİİNDEN KALDIRILIP AHİERBASAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYURULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
------------------------------------------------------------