Aslanapa Ortaca köyünden Ali KARACA nın eşi, Veysel KARACA, Fatma UZUNÖZ ve Emine ŞENAL ın anneleri, Atilla UZUNÖZ Rasim ŞENAL ın kayınvalidesi
Evliya Çelebi Eğitim Araştırma hastanesinden emekli

Refiha KARACA

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Medine camiinden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına durulur. ALLAH Rahmet eyleye.

--------------------------------------------------------------


Merhum Mehmet TOZLU nun eşi, Ahmet ,Seher , Fatma, Feride ve merhum Süleyman Hüseyin TOZLU nun anneleri hastaneden emekli

Alayuntlu Hatice TOZLU

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Kırklar camiinden kaldırılıp Sultan bağı mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eyleye.

-------------------------------------------------------

Merhum Salik ÖZTÜRK ün oğlu Fatma ÖZTÜRK ün eşi, Kudret, Levent ÖZTÜRK ve Hülya DEMİR ,Ayşe ERDÖNMEZ in babaları
Afyon İhsaniye Susuz Osmaniye köyünden

İhsan ÖZTÜRK

Vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına mütakip Duagür Camiinden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecek. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eylesin.

--------------------------------------------------------

Sanayi esnaflarından marangoz Bahattin KURT un babaları

Mehmet Ali KURT

Vefat etmiştir. Cenazesi İKİNDİ namazına mütakip Hatıpla camiinden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet eyleye.

---------------------------------------------------------

Muammer SEVEN in eşi, eski Halkın sesi Partisi il başkanı Serdar SEVEN, Gönül, Serkan, Mukadder, Esen ve Emine SEVEN in anneleri

Münevver SEVEN

Vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına mütakip Zıra Mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına durulur. ALLAH Rahmet eyleye.