Termik'ten emekli Mehmet Şahin ve Kezban Şahin'in oğlu, Yasemin ve Kübra Şahin'in kardeşi, Mehmet ve Mert Şahin'in babaları,

Murat ŞAHİN

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Fatih mh. Fatih Sultan Mehmet Camii'nden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

---------------------------------------------------------

Sedat Koç ve Süheyla Koç'un babaları, Nurhayat Koç'un eşi,

Hacı Sami Koç

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Eviliya Çelebi Mh. Şeker Camii'nden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

------------------------------------------------------

Maliye'den emekli merhum Hüseyin Avni Çetinalp'in oğlu, Emekli sağlık memuru merhum Rıza Çetinalp'in kardeşi, Muazzez Çetinalp'in eşi, Cahide, Emel, Canan ve Hüseyin Çetinalp'in babaları, dişci

Fazlı ÇETİNALP

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Ulu Camii'nden kaldırılıp Sultanbağı mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

---------------------------------------------------

Aslanapa Emrez Köyü'nden Hacı Gülsüm Özkutlu'nun eşi, Yaşar Özkutlu, Ayşe Ünsal ve Emine Karaduman'ın babaları

Hacı Ahmet ÖZKUTLU

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Yediler Camii'nden kaldırılıp Evliya Çelebi mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

-----------------------------------------------------

Metin Kılıç, Nebi Kılıç, Mehmet Kılıç, Vahide Kılıç ve Zahide Kılıç'ın babaları, Merkez İhsaniye (İsmicik) Köyü'nden, boyacı

Ali KILIÇ

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Gaybiefendi Mah. Fatih Camii'nden kaldırılıp Merkez İhsaniye (İsmicik) Köyü mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

--------------------------------------------------

Merkez Pullar Köyü'nden Mehmetali Akgümüş'ün eşi, Alirıza Akgümüş, Fadime Karatay, Kezban Akdoğan ve Ayşe Akdoğan'ın anneleri,

Havva AKGÜMÜŞ

Vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına mütakip Merkez Pullar Köyü mezarlığına defnedilecektir. Akraba ve dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.

------------------------------------------------------

Merkez Doğalar Köyü'nden Necati Yıldız'ın oğlu,

Nuh YILDIZ

Vefat etmiştir. Cenazsi ikindi namazına mütakip Merkez Doğalar Köyü mezarlığına defnedilecektir.
Akraba ve Dostlarına duyrulur. ALLAH Rahmet Eyleye.