AHMET DİLSİZOĞLU NUN KIZI, MERHUM ALİ ÇAPARLARIN EŞİ, SEVGİ ARIKAN, SEMA ÖZAY VE AHMET ÇAPARLAR IN ANNESİ, GÜLŞAH ARIKAN AKANDERE, CEYDA ÖZAY UĞUR VE ALİHAN ÇAPARLAR IN BÜYÜKANNELERİ, KERİM ARIKAN, AHMET ÖZAY VE GÜLHAN ÇAPARLAR IN KAYINVALİDESİ,

AYSEL ÇAPARLAR

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP LALELİ CAMİİ'NDEN KALDIRILIP EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLEYE.

-----------------------------------------------------------

MAHMUT VE KEZBAN İLHAN IN OĞULLARI, MURADİYE İLHAN IN EŞİ, YUSUF VE FATMA İLHAN IN BABALARI, ERSİN VE AHMET İLHAN IN ABİLERİ,

TERMİK SANTRELİNDEN EMEKLİ
EKREM İLHAN

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP VEFA MAHALLESİ CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLEYE.

---------------------------------------------------------

MERHUME EMİNE AKKAYA NIN EŞİ, İSMAİL AKKAYA, GÖNÜL ÖRS, ZEHRA DOĞAN VE AYŞE AYDOĞMUŞ UN BABALARI,

CENNETLER ÇİFTLİĞİNDEN
TAHSİN AKKAYA

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP SAZAK AKSU CAMİİ'NDEN KALDIRILIP AHIR ARDI MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLEYE.

---------------------------------------------------------

HÜSEYİN TOSUN VE MERHUME NAZMİYE TOSUN UN OĞULLARI, GÜLSÜM TOSUN UN EŞİ, EMRE TOSUN VE ESRA TÜDAY IN BABALARI, NECATİ TOSUN VE SİBEL YILDIZ IN KARDEŞLERİ,

ŞEKER FABRİKASINDAN EMEKLİ
BİLAL TOSUN

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP BENLİ CAMİİ'NDEN KALDIRILIP GÜMÜŞ KÖY MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLEYE.

---------------------------------------------------------

MUKADDER İLGIN IN EŞİ, HÜSEYİN ILGIN IN BABASI, PAKİZER VE HATİCE TÜRKEL, UMMUHAN SARI, HAVA AYDIN, AHMET ILGIN IN KARDEŞLERİ,

AZOT FABRİKASINDAN EMEKLİ
YUSUF ILGIN

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ALAYUNT MAHALLE CAMİİ'NDEN KALDIRILIP MAHALLE MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLEYE.

---------------------------------------------------------

HASTANEDEN EMEKLİ SATI SERT İN EŞİ, MUSTAFA, HÜSEYİN, FATMA SERT İN BABALARI, HÜSEYİN VE ZEHRA SERT İN OĞULLARI,

MEHMET SERT

VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP AYDOĞDU MAHALLE CAMİİ'NDEN KALDIRILIP MAHALLE MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.ALLAH RAHMET EYLEYE.