HATİCE VE MESTAN YILMAZ'IN OĞLU, MERHUM MESTAN YILMAZ, GÜLNUR SİVRİ VE SEHER KAHRAMAN'IN BABALARI

MUSTAFA YILMAZ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ DEMİRÖZÜ KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


---------------------------------------------------------

ASLANAPA ÇAKMAK KÖYÜ'NDEN EŞE ARDA'NIN EŞİ, GÜRAL PORSELEN'DE ÇALIŞAN MUSTAFA ARDA, ALİ ARDA VE HANIM ATAGÜN'ÜN BABALARI

VELİ ARDA

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AYDINLIKEVLER CAMİİ'NDEN KALDIRILIP EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


-----------------------------------------------------

MERHUM İBRAHİM GÜRSOY'UN EŞİ, MEHMET GÜRSOY, NURHAN ÖZBAKICI, PERİHAN SALGIN VE HANDAN ÇAMCIĞLU'NUN ANNELERİ

RUKİYE GÜRSOY

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AZOT SİTE CAMİİ'NDEN KALDIRILIP EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-------------------------------------------------------

SIRLI BAYIRI ESNAFLARINDAN MERHUM FIRINCI HACI HAKKI'NIN OĞLU, MERHUM FIRINCI ÖMER ÇAKIRGİL'İN EŞİ, MERHUM NAZAN ÇAKIRGİL, İSMAİL HAKKI ÇAKIRGİL, NADİDE ÇAKIRGİL VE HAKAN ÇAKIRGİL'İN ANNELERİ

NURTEN ÇAKIRGİL

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİ'NDEN KALDIRILIP SULTANBAĞI MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLCEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-----------------------------------------------------

MERHUM HÜSEYİN MİZAÇ'IN EŞİ, MEHMET MİZEÇ, FATMA MİZAÇ VE ŞERİFE MİZAÇ'IN ANNELERİ,

MERYEM MİZAÇ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YENİDOĞAN CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-------------------------------------------------------