MERHUM MEHMET ALİ KARĞIN'IN EŞİ, TAHİR KARĞIN, HASAN KARĞIN, HASAN KARĞIN, İBRAHİM KARĞIN, MERHUME FADİME ALTUNKAYA VE MERHUME HATİCE KOÇ'UN ANNELERİ

FADİME KARĞIN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP EKİZHÖYÜK MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


------------------------------------------------------
MEHMET ALİ ORHAN, AHMET ORHAN, MUHİTTİN DAYAN IN ANNELERİ

HAVVA DAYAN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TAVŞANLI KARAKİŞİ KÖY CAMİİ NDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
-------------------------------------------------

NACİYE ÇAKIR'IN EŞİ, ÇİNİCİ ESNAFLARINDAN BAYRAM ALİ ÇAKIR, EMİNE KAYA, VİLDAN İLTAŞ VE HAVVA EKER'İN BABALARI, SANAYİ ESNAFLARINDAN GÜLTEKİN KAYA, YILDIZ ENTEGRE ANAOKULU'NDA ÇALIŞAN HALİL İLTAŞ VE HASAN EKER'İN KAYINPEDERİ

MEHMET ALİ ÇAKIR

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP FUATPAŞA CAMİİN'DEN KALDIRILIP, BELKAVAK KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


---------------------------------------------------
MERHUM BEKİR AKMAZ IN EŞİ, MERHUM HÜSEYİN AKMAZ, MERHUM SÜLEYMAN AKMAZ, HALİL AKMAZ VE MEHMET AKMAZ IN ANNELERİ

EMİNE AKMAZ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALAYUNT MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-------------------------------------------------------
TERMİK DEN EMEKLİ AHMET DEMİR İN EŞİ, ERKAN, ERMAN, HASAN DEMİR VE EMİNE KESKİN İN ANNELERİ

HURİYE DEMİR

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINTAŞ OSMANİYE KÖY CAMİİ NDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINDAN DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
----------------------------------------------------

AHMET GÜLDAŞ IN EŞİ, MEHMET ALİ GÜLTAŞ, MÜŞERREF ÖREN, UMMAHAN ALPASLAN VE MÜZEYYEN CANPOLAT IN ANNELERİ

ZEHRA GÜLDAŞ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINTAŞ ÜÇHÖYÜK KÖY CAMİİ NDEN KALDIRILIP KÖY MEZARLIĞINDAN DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.
---------------------------------------------------------