ASLANAPA MUSA KÖYÜ'NDEN SEYİT AHMET TİMUR'UN EŞİ, EVLİYA ÇELEBİ HASTANESİ'NDE ÇALIŞAN AHMET, İBRAHİM TİMUR, ZEHRA TEKİN VE EMİNE TORAMAN'IN ANNELERİ

HAVVA TİMUR

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA MUSA KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


----------------------------------------------

ÖMER KARDEŞ,SABAHATTİN KARDEŞ VE SABAHAT İNAN'IN BABALARI, FATMA KARDEŞ'İN EŞİ

HALİL KARDEŞ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA ÇALKÖY' DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

----------------------------------------

ŞERAFETTİN DEMİR, MUAMMER DEMİR VE MERHUM SADETTİN DEMİR'İN BABALARI, HAVVADEMİR'İN EŞİ

NECATİ DEMİR

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP OSMANGAZİ MAHALLESİ HİCRET CAMİİ'NDEN KALDIRILIP EVLİYA ÇELEBİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

------------------------------------------------

MUSA VE FEHMİ ERDEM'İN BABALARI HİKMET DEMİRDELEN, BATTAL KABAYEL VE HASAN EMİROĞLU'NUN KAYIN BABALARI

MEVLÜT ERDEM

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZI'NA MÜTEAKİP AFYON İHSANİYE KADIMÜRSEL KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

----------------------------------------------

MERHUM GÜLFERAH AKÇAKAYA'NIN EŞİ NURİYE KAPLAN, CEMİLE EDER VE YAŞAR AKÇAKAYA'NIN BABALARI, ERCAN EDER, ŞEMSİMAH AKÇAKAYA VE FAHRETTİN KAPLA'NIN KAYINBABALARI

MEHMET AKÇAKAYA (1935)

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖZBEK CAMİİ'NDEN KALDIRILIP AHİEVREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLAINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


------------------------------------------------

MERHUM ALİ TEMEL'İN EŞİ MERHUM MUSTAFA VE AYŞE TOPSAKAL'IN KIZLARI MACİDE CAN, ÜMMÜ DEMİRÖZ, GÜLSEREN GÜLMEZER, MURAT VE MUSTAFA TEMEL'İN ANNELERİ

GÜLİSTAN TEMEL

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP FATİH CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


---------------------------------------------

MERKEZ HAMİDİYE KIZILCAÖREN KÖYÜ'NDEN MERHUM HÜSEYİN ÇETİN'İN OĞLU, SEBİLE AKYOL VE HASAN ÇETİN'İN BABALARI

MEHMET ALİ ÇETİN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HAMİDİYE KIZILCAÖREN KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


-------------------------------------------

MERHUM MEHMET VE AYŞE YILMAZCAN'IN KIZLARI, AZOT FABRİKASI'NDAN EMEKLİ VOLKAN YILMAZCAN'IN KARDEŞİ, ETİ GÜMÜŞ FABRİKASI'NDAN EMEKLİ HÜSEYİN ERGÜVEN'İN EŞİ, BAHADIR ERGÜVEN'İN ANNESİ

SÜRKAN ERGÜVEN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AHIRARDI CAMİİ'NDEN KALDIRILIP AHİERBASAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

-------------------------------------------

ŞEKER FABRİKASI'NDAN EMEKLİ SÜLEYMAN GENÇTÜRK, SEVİLAY KARAKAŞ VE SEVİL SARITAŞ'IN BABALARI,
ŞEKER FABRİKASI'NDAN EMEKLİ

İSMAİL GENÇTÜRK

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ASLANAPA MERKEZ CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ASLANAPA MERKEZ MEZARLIĞI'NA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

----------------------------------------------


İTFAİYE'DEN EMEKLİ RIZA KARAKUŞ VE ŞURİYE KARAKUŞ'UN OĞULLARI, FADİME KAYA, GÜLNUR TEMEL, GÜLŞEN KARAKUŞ VE GİZEMNUR KARAKUŞ'UN KARDEŞLERİ,

ADEM KARAKUŞ

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AKOLUK KÖYÜ'NDE DEFNEDİLECEKTİR AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.

----------------------------------------------------


DEVLET DEMİR YOLLARI'NDAN EMEKLİ BAHRİ YAŞİN, KAHRİ YAŞİN, EROL YAŞİN, SEVİN GÖRGÜN VE AYNUR UYSAL'IN BABALARI

HACI MEHMET YAŞİN

VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VEFA CAMİİ'NDEN KALDIRILIP ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. AKRABA VE DOSTLARINA DUYRULUR. ALLAH RAHMET EYLEYE.


------------------------------------------------