KÜTAHYA BELEDİYESİ BİRİMLER ARASI HALI SAHA TURNUVASI

  A GRUBU  
  #   Takım O G B M A Y +/- P  
  1   İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 2 2 0 0 21 4 17 6    
  2   Belde A.Ş. 1 1 0 0 3 1 2 3  
  3   Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü 2 1 0 1 9 15 -6 3    
  4   Emlak ve İstimlak Müdürlüğü 1 0 0 1 4 7 -3 0  
  5   İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü 2 0 0 2 3 13 -10 0    

  B GRUBU  
  #   Takım O G B M A Y +/- P  
  1   Özel Kalem Müdürlüğü 2 2 0 0 9 3 6 6    
  2   Fen İşleri Müdürlüğü 2 1 1 0 10 5 5 4    
  3   Bilgi İşlem Müdürlüğü 1 0 1 0 2 2 0 1  
  4   Mali Hizmetler Müdürlüğü 1 0 0 1 3 5 -2 0  
  5   Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 2 0 0 2 3 12 -9 0    

  C GRUBU  
  #   Takım O G B M A Y +/- P  
  1   İtfaiye Müdürlüğü 2 2 0 0 17 0 17 6    
  2   Zabıta Müdürlüğü 1 1 0 0 15 1 14 3  
  3   Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 1 1 0 0 7 3 4 3  
  4   Yapı Kontrol Müdürlüğü 2 0 0 2 3 12 -9 0    
  5   Destek Hizmetleri Müdürlüğü 2 0 0 2 1 27 -26 0    

  D GRUBU  
  #   Takım O G B M A Y +/- P  
  1   Temizlik İşleri Müdürlüğü 2 2 0 0 17 5 12 6    
  2   Park ve Bahçeler Müdürlüğü 1 1 0 0 7 3 4 3  
  3   Simpaş A.Ş. 1 0 0 1 3 6 -3 0  
  4   Veteriner İşleri Müdürlüğü 2 0 0 2 5 18 -13 0    

19 EYLÜL 2022 - 18:00
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü 2-10 İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
A GRUBU - MAÇ KAYDI

20 EYLÜL 2022 - 18:00
Fen İşleri Müdürlüğü 2-2 Bilgi İşlem Müdürlüğü
B GRUBU - MAÇ KAYDI

20 EYLÜL 2022 - 19:00
Özel Kalem Müdürlüğü 4-0 Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
B GRUBU - MAÇ KAYDI

21 EYLÜL 2022 - 18:00
Destek Hizmetleri Müdürlüğü 1-15 Zabıta Müdürlüğü
C GRUBU - MAÇ KAYDI

21 EYLÜL 2022 - 19:00
Yapı Kontrol Müdürlüğü 0-5 İtfaiye Müdürlüğü
C GRUBU - MAÇ KAYDI

22 EYLÜL 2022 - 18:00
Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü 7-4 Emlak ve İstimlak Müdürlüğü
A GRUBU - MAÇ KAYDI

23 EYLÜL 2022 - 18:00
Park ve Bahçeler Müdürlüğü 7-3 Veteriner İşleri Müdürlüğü
D GRUBU - MAÇ KAYDI

23 EYLÜL 2022 - 19:00
Temizlik İşleri Müdürlüğü 6-3 Simpaş A.Ş.
D GRUBU - MAÇ KAYDI

26 EYLÜL 2022 - 18:00
Belde A.Ş. 3-1 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
A GRUBU - MAÇ KAYDI

26 EYLÜL 2022 - 19:00
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 11-2 Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü
A GRUBU - MAÇ KAYDI

27 EYLÜL 2022 - 18:00
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 3-8 Fen İşleri Müdürlüğü
B GRUBU - MAÇ KAYDI

27 EYLÜL 2022 - 19:00
Mali Hizmetler Müdürlüğü 3-5 Özel Kalem Müdürlüğü
B GRUBU - MAÇ KAYDI

28 EYLÜL 2022 - 18:00
İtfaiye Müdürlüğü 12-0 Destek Hizmetleri Müdürlüğü
C GRUBU - MAÇ KAYDI

28 EYLÜL 2022 - 19:00
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 7-3 Yapı Kontrol Müdürlüğü
C GRUBU - MAÇ KAYDI

29 EYLÜL 2022 - 18:00
Veteriner İşleri Müdürlüğü 2-11 Temizlik İşleri Müdürlüğü
D GRUBU - MAÇ KAYDI

30 EYLÜL 2022 - 18:00
Emlak ve İstimlak Müdürlüğü - İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
A GRUBU

30 EYLÜL 2022 - 19:00
Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü - Belde A.Ş.
A GRUBU

3 EKİM 2022 - 18:00
Bilgi İşlem Müdürlüğü - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
B GRUBU

3 EKİM 2022 - 19:00
Fen İşleri Müdürlüğü - Mali Hizmetler Müdürlüğü
B GRUBU

4 EKİM 2022 - 18:00
Zabıta Müdürlüğü - İtfaiye Müdürlüğü
C GRUBU

4 EKİM 2022 - 19:00
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
C GRUBU

5 EKİM 2022 - 18:00
Park ve Bahçeler Müdürlüğü - Temizlik İşleri Müdürlüğü
D GRUBU

5 EKİM 2022 - 19:00
Simpaş A.Ş. - Veteriner İşleri Müdürlüğü
D GRUBU

7 EKİM 2022 - 18:00
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü - Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü
A GRUBU

7 EKİM 2022 - 19:00
Belde A.Ş. - Emlak ve İstimlak Müdürlüğü
A GRUBU

10 EKİM 2022 - 18:00
Mali Hizmetler Müdürlüğü - Bilgi İşlem Müdürlüğü
B GRUBU

10 EKİM 2022 - 19:00
Özel Kalem Müdürlüğü - Fen İşleri Müdürlüğü
B GRUBU

11 EKİM 2022 - 18:00
Yapı Kontrol Müdürlüğü - Destek Hizmetleri Müdürlüğü
C GRUBU

11 EKİM 2022 - 19:00
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü - Zabıta Müdürlüğü
C GRUBU

12 EKİM 2022 - 18:00
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü - Belde A.Ş.
A GRUBU

12 EKİM 2022 - 19:00
Emlak ve İstimlak Müdürlüğü - İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
A GRUBU

13 EKİM 2022 - 18:00
Simpaş A.Ş. - Park ve Bahçeler Müdürlüğü
D GRUBU

14 EKİM 2022 - 18:00
İtfaiye Müdürlüğü - Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
C GRUBU

14 EKİM 2022 - 19:00
Zabıta Müdürlüğü - Yapı Kontrol Müdürlüğü
C GRUBU

17 EKİM 2022 - 18:00
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü - Mali Hizmetler Müdürlüğü
B GRUBU

17 EKİM 2022 - 19:00
Bilgi İşlem Müdürlüğü - Özel Kalem Müdürlüğü
B GRUBU

  GOL KRALLIĞI  
  1   Rıdvan Bayrampınar Zabıta Müdürlüğü 7
  2   Yusuf Ergüler İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 6
  3   Samet Duman Park ve Bahçeler Müdürlüğü 5

2022 - T.C. Kütahya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü