Gruplar

A Grubu

Takımlar O G B M A Y +/- P
1  İtfaiye Müdürlüğü 4 4 0 0 23 7 16 12
2  İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 4 3 0 1 16 7 9 9
3  Zabıta Müdürlüğü 4 2 0 2 17 12 5 6
4  Destek Hizmetleri Müdürlüğü 3 1 0 2 11 12 -1 3
5  Park ve Bahçeler Müdürlüğü 3 0 0 3 11 17 -6 0
6  Temizlik İşleri Müdürlüğü 4 0 0 4 4 27 -23 0
 

B Grubu

Takımlar O G B M A Y +/- P
1  Özel Kalem Müdürlüğü 3 3 0 0 28 1 27 9
2  Sağlık İşleri Müdürlüğü 4 2 1 1 16 13 3 7
3  Mali Hizmetler Müdürlüğü 4 2 0 2 15 14 1 6
4  Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 4 2 0 2 13 18 -5 6
5  Bilgi İşlem Müdürlüğü 3 1 0 2 11 13 -2 3
6  Simpaş A.Ş. 4 0 1 3 6 31 -25 1

 

Maçlar

16 September 2014
4 KASIM 2019 - 18:00 - )
Park ve Bahçeler Müdürlüğü 2-4 İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
4 KASIM 2019 - 19:00 - )
Bilgi İşlem Müdürlüğü 1-3 Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
5 KASIM 2019 - 18:30 - )
İtfaiye Müdürlüğü 6-2 Destek Hizmetleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
5 KASIM 2019 - 19:30 - )
Özel Kalem Müdürlüğü 14-0 Simpaş A.Ş.
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
7 KASIM 2019 - 18:00 - )
Temizlik İşleri Müdürlüğü 2-7 Zabıta Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
7 KASIM 2019 - 19:00 - )
Mali Hizmetler Müdürlüğü 3-1 Sağlık İşleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
8 KASIM 2019 - 17:00 - )
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 5-4 Destek Hizmetleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
8 KASIM 2019 - 18:00 - )
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 0-8 Özel Kalem Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
11 KASIM 2019 - 18:00 - )
Zabıta Müdürlüğü 8-6 Park ve Bahçeler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
11 KASIM 2019 - 19:00 - )
Sağlık İşleri Müdürlüğü 7-3 Bilgi İşlem Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
12 KASIM 2019 - 18:30 - )
Simpaş A.Ş. 1-7 Mali Hizmetler Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
12 KASIM 2019 - 19:30 - )
İtfaiye Müdürlüğü 8-0 Temizlik İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
ERTELENDİ - )
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü - Zabıta Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
13 KASIM 2019 - 19:30 - )
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 4-5 Sağlık İşleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
14 KASIM 2019 - 18:00 - )
Destek Hizmetleri Müdürlüğü 5-1 Temizlik İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
14 KASIM 2019 - 19:00 - )
Özel Kalem Müdürlüğü 6-1 Mali Hizmetler Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
15 KASIM 2019 - 18:30 - )
Park ve Bahçeler Müdürlüğü 3-5 İtfaiye Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
15 KASIM 2019 - 19:30 - )
Bilgi İşlem Müdürlüğü 7-2 Simpaş A.Ş.
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
18 KASIM 2019 - 18:00 - )
Mali Hizmetler Müdürlüğü 4-6 Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
18 KASIM 2019 - 19:00 - )
Temizlik İşleri Müdürlüğü 1-7 İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
19 KASIM 2019 - 18:30 - )
İtfaiye Müdürlüğü 4-2 Zabıta Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
19 KASIM 2019 - 19:30 - )
Simpaş A.Ş. 3-3 Sağlık İşleri Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
20 KASIM 2019 - 18:30 - )
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - Park ve Bahçeler Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
20 KASIM 2019 - 19:30 - )
Özel Kalem Müdürlüğü - Bilgi İşlem Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
21 KASIM 2019 - 18:00 - )
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü - İtfaiye Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
21 KASIM 2019 - 19:00 - )
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü - Simpaş A.Ş.
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
22 KASIM 2019 - 18:30 - )
Bilgi İşlem Müdürlüğü - Mali Hizmetler Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34
22 KASIM 2019 - 19:30 - )
Park ve Bahçeler Müdürlüğü - Temizlik İşleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
25 KASIM 2019 - 18:00 - )
Zabıta Müdürlüğü - Destek Hizmetleri Müdürlüğü
A Grubu
04/10/2015 11:24:34
25 KASIM 2019 - 19:00 - )
Sağlık İşleri Müdürlüğü - Özel Kalem Müdürlüğü
B Grubu
04/10/2015 11:24:34

GOL KRALLIĞI

Ad Soyad Takım Gol Sayısı
1  Murat Korkmaz Özel Kalem Müdürlüğü 9
2  Çağatay Acar Özel Kalem Müdürlüğü 6
3  Mehmet Ali Coşkun Sağlık İşleri Müdürlüğü 6
4  Osman Özmen Sağlık İşleri Müdürlüğü 6
5  Hüseyin Pul Özel Kalem Müdürlüğü 3
6  Mert Özkan Özel Kalem Müdürlüğü 3
7  Rıza Arslan İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 3
8  Halit Güzen Zabıta Müdürlüğü 3
9  Yusuf Ergüler İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 3
10  Halil Yıldız Destek Hizmetleri Müdürlüğü 3
 
Kütahya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından hazırlanmıştır.