7.12.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Sevim Tecen tarafından inşa ettirilen Sevim&Fevzi Tecen hayratının açılışına katıldı.

Kütahya Otogarına Sevim Tecen tarafından inşa ettirilen Sevim&Fevzi Tecen hayratının açılışında Sevim Tecene teşekkür eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Göreve geldiğimiz günden bu yana yaklaşık 5 yıldır Kütahyamızın değişimi ve dönüşümü noktasında devasa büyüklükte önemli eserleri şehrimize kazandırdık. Ama bazı eserlerde var ki maneviyat açısından hakikaten önemli. Bunlarda bir tanesinde bu hayrat. 1952-1981 Yılları arasında Kütahya Belediyesinde çalışarak şehrimize hizmet eden Fevzi Tecen beyin anısına eşi Sevim Tecen hanımefendinin inşa ettirdiği bu hayrat hayrının tüm hemşehrilerimize örnek teşkil etmesini diliyorum. Rabbim hayrınızı kabul etsin. Sevim Tecen hanımefendiye teşekkür ediyor, eşi merhum Fevzi Tecene Allah'tan rahmet diyorum, dedi.

Açılışta Sevim Tecen, davetlerine icabet ederek kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu daha sonra Kütahya Otogar esnafını ziyaret ederek onlarla sohbet edip işlerinde hayırlı bol kazançlar diledi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.