10.8.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Galericiler Sitesi Esnafları ile kahvaltıda buluştu.

Galericiler Sitesindeki esnaflarımız ile bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Her fırsatta siz esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek sizlerin sorunlarını ve önerilerini dinleyip çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Amacımız Kütahyayı bir bütün olarak ele alıp, şehrin her kesiminin eşit olarak geliştirilmesi ve aynı zamanda şehrimizdeki esnafımızın daha sağlıklı ve daha rahat edilebilir, sosyal donatıları sahip olmasıdır. Bizim belediyecilik anlayışımızda katılımcı belediyecilik olmazsa olmazımızdır. Kütahya Belediyesinin kapısı herkes ve her kesimden vatandaşımıza açıktır. Bizlere vakit ayırarak davetimize katılan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Hepinize işlerinizde hayır bol kazançlar diliyorum, dedi.

Programda Galericiler Sitesi esnaflarının soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, onların talep ve önerilerini dinleyip karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Galericiler Sitesinde gerçekleşen programa Belediye Başkanı Kamil Saracoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı İbrahim Yiğit ve Oda Başkanları, Kütahya Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz, Fuatpaşa Mahalle Muhtarı Zeki Ünal ve Galericiler Sitesi Esnafları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.