26.12.2017

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, fabrika ziyaretlerini sürdürüyor.
Doğal taş sektörünün öncü isimlerinden Hürok Mermeri ziyaret eden Başkan Saraçoğlu, Hürok Mermer Kütahya Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Olçar ile Genel Müdür Kemal Olçar eşliğinde ilk olarak Hürok Mermer Personeli ile yemek yedi.
Daha sonra Hürok Mermer Kütahya Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Olçar ile üretim alanlarını ve aşamalarını inceleyen Başkan Saraçoğlu, personeller ile de sohbet etti.
Hürok Mermerin 1981 yılında kurulduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Olçar, 170 çalışanla Amerika başta olmak üzere 49 ülkeye ihracat yaptıklarını söyledi. Olçar, Hürok Mermer Şirketinin 5 adet kendi ocağı mevcuttur ve Hürok Mermer Şirketi bu ocakların yönetimini gerçekleştirmektedir. Bu Ocaklardan başlıca çıkan ürünler Bej ve gri renklerde mermer ve traverten Doğal Taş ürünleridir. Kaliteli rezervlere sahip 8 ocağımızda 40dan fazla plaka stokuna sahip olan firmamız; bej, mermer, traverten ürün gurubunun yanı sıra fayans, eskitme, mozaik, özel dizaynlar ve proje çalışmalarıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün doğal taş, traverten ve mermer ürünlerimizi Türkiyedeki kendi ocağımızdan Amerika ve Avrupaya ithal ediyoruz. Hürok Mermer kalitesini sadece yurt içinde değil ihracat hacmi ve ürün kalitesi ile yurt dışında da kanıtlamış, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sektörün saygın markaları arasında yerini almıştır dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.