30.6.2016

Her fırsatta Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde, Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya geldi.
Kütahya Belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğinde Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, İftar öncesi masaları tek tek gezerek Ramazan ayının hayırlı olmasını diledi.
Yemek sonrası selamlama konuşması yapan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu İstanbulda gerçekleştirilen hain terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara şifa, yakınlarına sabır diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İftar soframıza gelen siz değerli Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerine teşekkür ediyorum. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerimiz mahallelerimizde devam ediyor. Bu Ramazan ayında 25 mahallemizde iftar yemeklerinde hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz ve her gün Cuma pazarında iftar yemeğimiz var. Ben bu iftar yemeklerinde aileleri ile katılarak Ramazanın manevi coşkusunu bizimle yaşayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, dedi.
Düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Kölgeli, Ali İhsan Ertaş ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı.