23.6.2016

Kütahya Belediyemizin Ramazanın manevi coşkusunu mahalle sakinleri ile paylaşmak için düzenlediği mahalle iftarları Cedit, Pirler Ve Cemalettin mahallelerimiz ile Evliya Çelebi Ortaokulun da düzenlenen iftar yemeği ile devam etti.
Cedit Pirler Ve Cemalettin Mahalle sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, İftar öncesi masaları tek tek gezerek vatandaşlarımızın Ramazan ayının hayırlı olmasını dileyerek vatandaşlarımıza iftar yemeği dağıttı.
İftar yemekleri sonrası konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Ramazan-ı şerifinizin hayırlı olmasını ve tuttuğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Sofralarımıza gelen siz değerli hemşehrilerime de teşekkür ediyorum. Bizim birlik içinde aynı sofralarda buluşabilmemiz çok önemli. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın.
Cedit, Pirler Ve Cemalettin Mahallelerimiz için düzenlenen iftar programımıza Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Murat Arık, Fatih Kölgeli, Ali İhsan Ertaş ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.